אודות

ד"ר עמי איל

מומחה בכירורגיה כללית, מתמחה באסתטיקה רפואית וטכנולוגיות לייזר המתקדמות בעולם.

מציע טיפולי הרמה ומתיחה ללא סכין מנתחים!

ד"ר עמי איל הינו רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר איל  מתמחה באסתטיקה רפואית ותחום הטכנולוגיות  והלייזרים הרפואיים לטיפולי עור מתקדמים.

ד"ר איל, בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב. ד"ר עמי איל סא"ל במילואים,  שירת כטייס בחיל האוויר וכן בתפקידי פיקוד במערך הרפואה בשרותו הצבאי.

ד"ר איל סבור כי העור שלנו והמראה שלנו הוא אולי "התכשיט" היקר ביותר שלנו ובמקרים רבים הוא גם האור שלנו, לכן מאד חיוני לשמור עליו וכל שינוי קטן יכול לעשות שינוי גדול. כי הרפואה המודרניתד"ר איל מדגיש  כי הרפואה המודרנית יכולה היום להציע למטופלים  הרבה מעבר להזרקות בוטוקס ומילוי בחומצה היאלורונית.

בשנים האחרונות מושקעת תשומת לב מיוחדת לאסתטיקה של הפנים ותיקון פגמים

רבים שעד כה לא ניתן היה לטפל בהם. המדובר בפגמים מולדים ופגמים שנגרמו גם על ידי גורם חיצוני כמו כתמי שמש, צלקות ופגמים נוספים בעור.

הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות מאפשרות כיום לשפר ולטפל בקלות יחסית במראה של נשים וגברים.כך, למשל, החלו בשימוש אינטנסיבי  בהזרקות ובחומצות חדשניות ונגזרות של קלציום המהוווים טיפול ראשוני ובסיסי. לצד טיפולים בסיסיים אלו פותחו מכשירים טכנולוגים חדשניים בנותנים פתרונות להעלמת כתמי עור, שיפור מרקם העור, שיפור האלסטיות, טיפול בצלקות ואף מתיחה  והרמת עור הפנים ללא ניתוח או שימוש בסכין.

ד"ר איל מציע במרפאתו החדישה הנמצאת בבית הרופאים שברמת החייל מענה לכל הטיפולים האסתטיים בשילוב עם מכשירי הלייזר והעל קול הטובים והמתקדמים בעולם . במרפאתו הוא מטפל אישית בהורדת כתמים, העלמת צלקות, חידוש וריענון העור, הסרת קמטי שמש  וגיל  וכן מילויי קמטים עם החומרים המתקדמים העולם.

במרפאה מכשיר הפוטולייזר 22M הטוב והמוביל מסוגו בעולם לכול מגוון טיפולי העור.

טכנולוגיה מובילה במרכז שלו  הינה הטיפול במכשיר האולטרה  – מכשיר הטכנולוגי  מאושר ה FDA היחיד מסוגו בעולם והיעיל למתיחה והרמת עור הפנים, ללא התערבות פולשנית וללא סכין מנתחים .

טיפול במכשיר האולטרה, מבוסס טכנולוגית גלי אולטראסאונד עוצמתי מרוכזים וממוקדים בהנחיית צג על קול מדויק . מכשיר האולטרה מציע פתרון אפקטיבי למתיחה- והרמה של עור הפנים. טיפול זה יעיל לאזור הפנים, המצח ואזור העיניים ,קו הלסת, הצוואר והמחשוף מבלי לעבור ניתוח או כל פעולה כירורגית פולשנית וללא פגיעה בעור.

אנרגיה זו מעוררת  גם את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא, ומחזקת את הקולגן המוחלש. ומותחת את השריר. ( פי 1.5 לפי עבודות שאושרו על ידי ה FDA )

כבר בתום הטיפול ניתן לראות שיפור. התוצאה הסופית מתקבלת  כשלושה חודשים עד חצי שנה.  הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, וכן מחדש ומשפר את העור באזור הפנים,החזה והמחשוף.

הטיפול מספק חלופה מדוייקת ומתאימה למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח וכן למטופלות אשר עברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה שלאחר הניתוח.

התוצאה המתקבלת בסוף התהליך  בטיפול אחד ומחזיקה לאורך זמן רב