אולטרה – Ulthera

ד"ר עמי איל מטפל במרפאתו בטיפולים משולבים עם מכשיר האולטרא -עצמת טכנולוגיית גלי הקול להצערה ומתיחת הפנים, העיניים, הסנטר, הצוואר והמחשוף,ללא צורך בניתוח.

אודות Ultherapy

הטיפולים המבוקשים ביותר כיום הינם טיפולים שאינם פולשניים וללא זמן החלמה.
Ultherapy הינו הטיפול הבלתי-פולשני היחיד המאושר על-ידי ה- FDA האמריקאי,
להרמה ומתיחת העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, העור הנפול של הסנטר וכן
טשטוש הקמטים באזור המחשוף.

  • Ultherapy יעניק לך מראה רענן וצעיר יותר, מהמצח ועד לאזור המחשוף!
  • ללא ניתוח
  • חזרה מיידית לשגרה, ללא זמן החלמה
  • בונה קולגן חדש
  • תוצאות טבעיות
  • טיפול אחד בלבד לתוצאה ארוכת טווח
  • טכנולוגיית אולטרסאונד בטיחותית

כיצד עובד הטיפול ב- Ultherapy
הטכנולוגיה פורצת הדרך של Ultherapy מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד ממוקדים לעומק המדויק בעור שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים וזאת לראשונה, ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור.
אנרגיה זו מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא, ומחזקת את הקולגן המוחלש.

חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות מופיעות כעבור שלושה עד שישה חודשים לערך, כאשר הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר וכן מחדש ומחליק את העור באזור החזה והמחשוף.

בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור, אלא מחדירה את האנרגיה לעומק אופטימלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק, הנדרשים לבניית הקולגן.

חדשנות ייחודית רק ל- Ultherapy היא השימוש בהדמיית אולטרסאונד, המאפשרת למטפל לוודא לכל אורך הטיפול, כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברת בצורה בטוחה ואפקטיבית, כמו גם בעומק המדויק הנדרש לבניית קולגן חדש וליצירת אפקט מתיחה מרשים.
אף שתוצאות הטיפול ב- Ultherapy אינן זהות לאלה של ניתוח מתיחת פנים, הוא מספק חלופה הולמת למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח וכן למטופלות אשר עברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה שלאחר הניתוח.

שאלות נפוצות על הטיפול בטכנולוגיית Ultherapy, מה הייחוד בטכנולוגיית Ultherapy ?
Ultherapy הינו הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח:

  • היחיד שאושר ע"י ה- FDA האמריקאי להרמת העור
  • אושר ע"י ה- FDA האמריקאי לטיפול ספציפי באזור המחשוף
  • היחיד שאושר ע"י ה- FDA האמריקאי לשימוש באולטרסאונד להדמיית רקמות במהלך הטיפול, לצורך דיוק ומיקוד.

כמה זמן אורך הטיפול?
משך הטיפול תלוי באזור המטופל ובתוכנית הטיפול שתותאם עבורך. טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין 60 ל 90- דקות, וטיפול באזור המחשוף יארך כ 30- דקות.

האם אצטרך לקחת חופשת מחלה לאחר הטיפול?
הטיפול ב- Ultherapy מאפשר חזרה מידית לפעילות רגילה ואינו דורש אמצעי זהירות מיוחדים כלשהם לאחריו, הודות לטכנולוגיה שאינה פוצעת את העור כלל.

מתי אוכל לראות תוצאות ולכמה זמן התוצאה תישמר?
התוצאות המשמעותיות יבואו לידי ביטוי כעבור שלושה עד שישה חודשים לערך, כשהקולגן "העייף" יוחלף בקולגן החדש שצמח הודות לטיפול. עם הזדקנות העור ונזקי הגיל, טיפולים נקודתיים משמרים יכולים לסייע למלחמה בתהליך ההזדקנות הטבעי. מטופלות רבות ישמחו לדעת שטכנולוגיית Ultherapy מוכחת מדעית כמגבירה את ייצור הקולגן בעור.

איך ארגיש בזמן הטיפול?
במהלך הטיפול תחושי קלות באנרגיה המוחדרת לעומק העור במינונים מדויקים, דבר המעיד על תחילתו של תהליך בניית הקולגן. רמות הנוחות משתנות מאדם לאדם, אך התחושה תורגש רק בזמן שאנרגיית האולטרסאונד מועברת. המטפל או המטפלת ינקטו בכל האמצעים כדי להפוך את החוויה לנעימה ככל האפשר, ומרבית המטופלות יוצאות מהטיפול בהרגשה טובה, כשהן נרגשות לקראת התוצאות.

האם הטיפול בטוח?
בטכנולוגיית , Ultherapy אשר זכתה לאישור ה- FDA האמריקאי, נעשה שימוש בלמעלה מ מיליון מטופלים ברחבי העולם. אנרגיית האולטרסאונד נמצאת בשימוש רפואי זה למעלה מ 50- שנה. בנוסף, כל מטפל בטכנולוגיית Ultherapy נדרש לעבור הדרכה קפדנית לרכישת כלים לטיפול, לכן את יכולה להיות סמוכה ובטוחה בבחירה שלך.

מוכח מדעית כמעודד ייצור קולגן חדש
מחקר ייחודי שחקר את טכנולוגיית , Ultherapy שבמסגרתו טופלו לקוחות בצד אחד של הפנים ואילו הצד השני נותר ללא טיפול, הראה עלייה כמותית בקצב ייצור הקולגן באזור שטופל ב- . Ultherapy ניתוח מדעי של רקמות העור הוכיח שטיפול בטכנולוגיית הגביר את קצב ייצור הקולגן פי 1.4 בממוצע, ביחס לצד שלא טופל.
בקולגן מסוגים I ו) III – אלה סוגי הקולגן שדעיכתם גורמת לתהליכי הזדקנות העור(קצב ייצור הקולגן בצד שטופל בטכנולוגיית Ultherapy היה גבוה ב 42%- בממוצע מהצד שלא טופל. המחקר מוכיח ומחזק, עובדתית וכמותית, שלא רק שטכנולוגיית Ultherapy משפרת את מראה העור כלפי חוץ, יש לה השפעות משמעותיות וייחודיות במקום החשוב ביותר – עמוק בתוך רקמת העור.
* המחקר נערך בשיתוף עם KineMed, Inc.